Verbind je met ons

Frankrijk

Parijs gekroond tot de best verborgen barstad ter wereld

DELEN:

gepubliceerd

on

Een nieuwe studie van Radicale opslag analyseerde het aantal speakeasies in elke stad, Google-recensies en het aantal volgers op Instagram om The Speakeasy Index te creëren. 

Belangrijkste bevindingen:

  • Parijs is de speakeasy-hoofdstad van de wereld, met de hoogste score op onze index (9.42/10), met talloze verborgen balken om uit te kiezen.
  • Er zijn 16 speakeasies in totaal binnen Parijs, tweede op de lijst is Bangkok met 11 speakeasies, Gevolgd door Londen met 10.
  • Londen, Sarajevo en Berlijn zijn de thuisbasis van enkele van de wereld meest verborgen speakeasies met minder dan 400 Instagram-volgers en Google-recensies.
  • De meest geheimzinnige speakeasy van Parijs is Le Bistrot Des Cinéastesmet tijdens 500 Instagram volgers.
  • Sydney is de beste speakeasy-plek van Australië, terwijl Dubai en Singapore de best verborgen drinkplekken in Azië bieden. 

Finding a great place where they can relax and grab a drink on holiday is an important part of many travellers’ holidays.  Many large cities across the globe have some wonderful hidden bars (speakeasies), that offer a range of exciting drinks (wines, beers, cocktails, and mocktails) for the weary traveller and residents alike.

Dit nieuwe onderzoek van de reistrendanalisten van Radicale opslag onthult de beste locaties voor de best verborgen bars door te kijken naar Google-recensies, het aantal speakeasy-bars en het aantal Instagram-volgers om een ​​definitieve ranglijst te geven.

De 50 beste steden ter wereld voor speakeasies

RangPlaatsAantal verborgen balkenGemiddelde Instagram-volgersGemiddelde Google-beoordelingSpeakeasy-indexscore
1Parijs1613,7534.49.42
2Bangkok115,9534.58.93
3London104,8844.68.80
4Rome1014,9184.48.56
5Berlijn101,6064.38.53
6New York1025,2884.38.23
7Liverpool610,0384.78.22
8Las Vegas714,7544.58.21
9Los Angeles714,3334.38.04
10Athene52,5214.58.00
11Perth42,7314.67.96
12Amsterdam511,4114.57.90
12Manchester513,4774.57.89
14Dubai32,4464.67.86
15Belgrado22,2954.97.83
15Ibiza23,2304.87.83
17Amsterdam, NL35,5404.67.81
18Sydney4100714.77.79
18Singapore35,4114.67.77
20Bologna23,3324.67.71
20Zurich22,1794.87.69
22New Orleans25,1614.67.68
22Seoul37,5754.47.66
24Hongkong311,6304.57.65
24Wenen26,3144.77.65
26Montreal311,3204.67.62
27Adelaide26,7114.57.59
28Boedapest27,9804.67.57
29Phoenix425,0494.57.56
30Frankfurt13,9674.77.56
31San Francisco35,5474.67.55
31Hamburg13,8504.77.54
33manilla16064.57.54
33Hanoi11,7354.67.51
33Houston410,4274.17.51
36Ho Chi Minh City13,2404.67.50
36Stockholm25,8894.57.49
38Kaapstad212,4004.77.45
39Kopenhagen23,7144.57.44
40Miami529,0574.37.43
41Istanbul25,1934.37.42
42Nottingham537,9854.37.40
43Barcelona747,6364.47.37
44Tremelo (B)216,6004.77.36
45Sarajevo1754.27.34
46Torino18,7694.47.29
47Tokyo15,6874.37.29
48Chicago673,4114.57.12
49Milano222,2504.57.08
50Buenos Aires294,5004.35.78

De beste stad om speakeasies te bezoeken is Parijs, Frankrijk, met een score van 9.42 op 10 op onze speakeasy-index. Op de tweede plaats staat Bangkok, Thailand met een score van 8.93, gevolgd door Londen, VK op de derde plaats met 8.80.

Enkele van de beste speakeasies van Parijs

advertentie

De populairste speakeasy in Parijs is Little Red Door. Deze geheime bar heeft ruim 45,000 Instagram-volgers, dus een zeer populaire bar voor de stad, en een gemiddelde Google-beoordeling van 4.4 uit ruim 2,000 beoordelingen. Little Red Door omschrijft zichzelf als een 'cocktailwonderland' en biedt een 'universum van cocktails en smaken'.

Andere populaire verborgen bars in Parijs zijn The Syndicates (35,900 volgers op Instagram), Candelaria (27,800 volgers) en Serpent A Plume (17,400 volgers).

De bar met de minste Instagram-volgers is Le Bistrot Des Cinéastes met 483, wat kan worden beschouwd als de beste speakeasy voor degenen die een meer geheimzinnige en rustige barervaring willen.

SpeakeasyInstagram volgersGoogle-beoordelingGoogle-reviews
Kleine rode deur45,7004.42,252
De syndicaten35,9004.51,287
Candelaria27,8004.32,310
Slang Een Pluim17,4004.1395
De Lavomatica13,3004.11,831
Le Bar De La Maison Souquet13,2004.8573
De Mezcaleria11,5004.1744
maneschijn9,6154.52171
De Epicier10,0003.9776
19059,7984.5286
Rehab9,3014.6136
Geheim 87,2934.354
Gouden belofte4,8424.7368
Geen toegang2,1824.7351
Le Liquorium1,7414.4168
Le Bistrot Des Cinéastes4834.6830

Voor de volledig onderzoek inclusief de top 50 beste steden voor verborgen bars, de beste speakeasies en steden met de meest verborgen bars.

In commentaar op de bevindingen zei Giacomo Piva, analist van reistrends en medeoprichter van Radicale opslag had dit te zeggen: 

“Het is altijd een opwindende vondst om verborgen bars tegen te komen als je een stad bezoekt, maar nu TikTok en Instagram verborgen bars populairder maken dan ooit, zijn ze nu onderdeel geworden van de route voor mensen die nieuwe steden bezoeken.

“As our research shows, there are some hidden bars that have very few reviews, which suggests some may well be more hidden than others, However, it is worth considering that not all hidden bars will be disguised from the public, as they wouldn’t have enough custom to remain open.”

Methodologie

In deze studie hebben we speakeasies gedefinieerd als bars die zichzelf een speakeasy noemen, of een verborgen of geheime bar zijn. Deze bars bevinden zich meestal op obscure locaties of hebben verborgen ingangen die opzettelijk niet zichtbaar zijn voor iemand die langsloopt. Vanwege het geheimzinnige karakter van speakeasies is het mogelijk dat er over de hele wereld meer zijn die niet online worden vermeld en hier niet kunnen worden opgenomen.

We hebben gegevens uit Google Maps-recensies en Instagram gebruikt om een ​​indexscore voor elk van de speakeasies te bepalen, en vervolgens de speakeasies gerangschikt op basis van hun indexscores.

Zo werd de weging berekend voor de index die bijdraagt ​​aan een gemiddelde van 10/10 punten: 

  • Gemiddelde Google-recensies = 10%
  • Gemiddelde Google-beoordelingen = 10%
  • Instagram-volgers = 30%
  • Aantal speakeasies/verborgen bars in de stad = 50%

Over radicale opslag

Radicale opslag (voorheen BAGBNB) zijn experts op het gebied van bagageopslag en bieden sinds 600 een netwerk van handige en veilige bagagediensten voor vakantiegangers, backpackers en zakenreizigers in meer dan 2017 steden over de hele wereld.

Door samen te werken met lokale partners en bedrijven helpt Radical Storage een vakantie of zakenreis lichter en leuker te maken, waarbij zorg wordt gedragen voor de bezittingen van reizigers terwijl ze hun bestemming verkennen.

Deel dit artikel:

EU Reporter publiceert artikelen uit verschillende externe bronnen die een breed scala aan standpunten uitdrukken. De standpunten die in deze artikelen worden ingenomen, zijn niet noodzakelijk die van EU Reporter.

Trending