Verbind je met ons

Onstpanning

Peter Dennelis: Van dinosaurussen tot majestueuze beren

DELEN:

gepubliceerd

on

Alle kunstenaars hebben hun eigen unieke verhalen om via hun werk met de wereld te delen, en Peter Dennelis is daarop geen uitzondering. Hij heeft samengewerkt met enkele van de grote spelers in de productieontwerpindustrie, zoals Andy Nicholson, Kate Hawley en Adam Stockhausen. Hij heeft 3D-ontwerpen gemaakt voor wereldberoemde studio's zoals Disney, Warner Bros, Universal Pictures en een aantal andere gevestigde bedrijven. Het spreekt voor zich dat Peter zijn artistieke vaardigheden heeft aangescherpt om een ​​echte expert in zijn vakgebied te worden. Als je Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) of Suicide Squad (2016) hebt gezien, dan heb je ongetwijfeld de smaak te pakken gekregen van de buitengewone kwaliteit van creativiteit en design die Peter toevoegt aan elk project dat hij aanraakt.


Nadat we met 3D-ontwerper, nu NFT-kunstenaar Peter Dennelis, om de tafel zaten en een diepe duik in zijn artistieke achtergrond hadden genomen, waren we er absoluut zeker van dat hij de perfecte keuze zou zijn voor een kunstenaar om het Majestic Bears NFT-project naar het publiek te brengen. .


Geholpen door ons team van investeerders, ondernemers, Blockchain-experts en marketingprofessionals, is er geen obstakel dat The Majestic Bears kan stoppen. Elke Majestic Bear NFT heeft zijn eigen unieke ontwerp en verhaal - en zelfs een paar geheimen waar je toegang toe krijgt nadat je er een hebt gekocht.


In de aanloop naar de lancering van Majestic Bears zetten we iedereen van ons team van ontwerpers in de schijnwerpers en delen we hun verhaal met jou. Allemaal beschikken ze over een hoog niveau van expertise in hun gekozen stijl. Bovendien zijn ze exclusief met de hand geplukt, rechtstreeks uit een select aantal bekende namen in de productie-industrie, zoals Universal, Warner Bros en Disney - om er maar een paar te noemen.


We kwamen samen met Peter Dennelis om hem te interviewen over het Majestic Bears NFT-project, en wat hem het meest enthousiast maakte. We hebben ook gesproken over hoe de overgang naar de wereld van NFT's voor hem is geweest.

V: Welk aspect van het Majestic Bear-project sprak je het meest aan?


Peter Dennelis: Ik moet zeggen dat het het idee was om mijn creaties tot leven te zien komen in de Metaverse. Ik bedoel, het is één ding om je ontwerpen op een scherm te zien bewegen, maar zodra de Metaverse meer algemeen wordt aangenomen, wordt het gewoon zo cool om daadwerkelijk te communiceren met iets dat op een gegeven moment slechts een verzinsel van mijn verbeelding was.

advertentie

V: Wat wist je over NFT's voordat je aan de slag ging met Majestic Bears?


Peter Dennelis: Niet zo veel, eerlijk gezegd. Ik bedoel, ik had sinds de zomer van 2021 zeker over NFT's gehoord uit verschillende bronnen - tv, YouTube, noem maar op. Het punt is dat ik nog steeds niet precies wist wat een NFT was... Nu horen we elke week over een beroemdheid die een Bored Ape koopt en hun profielfoto verandert. 


Een paar maanden geleden vloog ik naar Miami Beach om de Art Basel bij te wonen - een tentoonstelling van hedendaagse kunst die ze elk jaar hebben. Daar ontmoette ik Julien, de mede-oprichter van Majestic Bears. Hij is sinds het begin in de NFT-ruimte geweest en had naar verschillende landen gereisd om er lezingen over te geven. Er was gewoon iets aan zijn persoonlijkheid dat me aansprak. Bovendien was hij op zoek naar een artiest voor zijn collectie... Dus na een paar keer afspreken en praten, besloten we om samen te werken aan Majestic Bears.

V: Wat voor kansen kunnen kunstenaars krijgen door zich in de NFT-ruimte te wagen?


Peter Dennelis: Eerlijk gezegd, er valt nog zoveel te leren over deze ruimte, ik kan niet eens beginnen te vertellen wat er mogelijk is en wat er in de nabije toekomst mogelijk zal zijn. Alles wat ik te zeggen heb, is dat als je van je kunst wilt leven, je nu moet instappen. Als je in 2000 Amazon- of Apple-aandelen hebt gemist, stap dan nu in. NFT's zijn nog relatief nieuw en zullen alleen maar geavanceerder worden.

Deel dit artikel:

EU Reporter publiceert artikelen uit verschillende externe bronnen die een breed scala aan standpunten uitdrukken. De standpunten die in deze artikelen worden ingenomen, zijn niet noodzakelijk die van EU Reporter.

Trending