Verbind je met ons

Luchtkwaliteit

50-luchthavens nu #CarbonNeutral in Europa

DELEN:

gepubliceerd

on

Vooruitlopend op de COP25 die volgende maand in Santiago de Chile van start gaat, geeft de Europese luchthavenhandelsorganisatie ACI EUROPE vandaag een update over de vooruitgang die luchthavens hebben geboekt bij het nakomen van hun toezegging om tegen 100 2030 koolstofneutrale luchthavens te bereiken1. Deze toezegging is een belangrijke tussenstap in de richting van hun Net Zero tegen 2050 visie en belofte2 - dat deel uitmaakt van de bredere duurzaamheidsstrategie voor luchthavens3 afgelopen juni gelanceerd door ACI EUROPE.

Met de succesvolle upgrade vandaag van zes Lapland Airports4 geëxploiteerd door Finavia (de Finse luchthavenexploitant) tot Level 3+ Neutraliteit van de wereldwijde CO2-beheerstandaard, Airport Carbon Accreditation, zijn er nu 50 koolstofneutrale luchthavens in Europa5.

Olivier Jankovec, directeur-generaal van ACI EUROPE, zei: "Slechts 3 jaar na het streven naar 100 koolstofneutrale luchthavens tegen 2030, is de Europese luchthavenindustrie nu halverwege om dat doel te bereiken. De 50 luchthavens die koolstofneutraal zijn geworden onder Airport Carbon Accreditation verwelkomen meer dan één -vierde van het passagiersverkeer van het continent - met een mix van grote hubs en kleinere regionale luchthavens."

Koolstofneutraliteit vertegenwoordigt momenteel het hoogste niveau van koolstofbeheerprestaties onder Airport Carbon Accreditation. Om dit te bereiken, moeten luchthavens de CO2-emissies van de bronnen die ze controleren zoveel mogelijk verminderen en de resterende restemissies compenseren met investeringen in hoogwaardige koolstofcompensaties. Koolstofneutrale luchthavens op niveau 3+ van de Airport Carbon Accreditation moeten aantonen dat ze alle acties hebben ondernomen die door het programma worden vereist (hun emissies in kaart brengen, ze verminderen en operationele belanghebbenden op het luchthaventerrein betrekken om hetzelfde te doen), alvorens te investeren in koolstof compensaties.

Jankovec voegde eraan toe: "Hoewel het netto nul-concept geen compensatie toestaat, stelt het bereiken van koolstofneutraliteit luchthavens in de eerste plaats in staat om geleidelijk te groeien naar ambitieuzer CO2-beheer en -beperkingen. Met de toezegging van de Europese luchthavenindustrie om Net Zero CO2-emissies te bereiken onder hun controle tegen 2050 een absolute prioriteit is, zetten de Europese luchthavens hun gestage tempo voort om de doelpalen te bereiken tussen hun huidige niveau van koolstofbeheer en de ambitieuze doelstelling die voor hen ligt."

Niclas Svenningsen, hoofd van het Climate Neutral Now-initiatief bij het secretariaat van het Raamverdrag van de Verenigde Naties voor klimaatverandering (UNFCCC) in Bonn, Duitsland, merkte op: « We zijn verheugd te zien dat steeds meer luchthavens in Europa elk jaar hun zwaarbevochten koolstofneutraliteit bereiken . We merken op dat het momentum dat luchthavens hebben gecreëerd door hun tien jaar durende vooruitgang binnen Airport Carbon Accreditation verder is versterkt door de groeiende urgentie om te reageren op de klimaatnoodsituatie. »

Hij voegde eraan toe: «Europese luchthavens blijven een voorbeeld om te volgen op het gebied van niet-statelijke maatregelen om de klimaatcrisis aan te pakken. Terwijl ze hun ogen gericht hebben op het grote doel om tegen 2050 Net Zero COXNUMX-uitstoot van hun activiteiten te bereiken, zetten ze hun incrementele werk voort om hun impact op het klimaat te verminderen. Dit is precies het soort leiderschap dat we nodig hebben om de enorme en ongekende uitdaging aan te gaan die klimaatverandering vertegenwoordigt.”

advertentie
1Bekijk hier de toezegging.

2Lees hier meer over de Net Zero by 2050-toezegging. 

3Download hier uw exemplaar van de duurzaamheidsstrategie van ACI EUROPE.

4Luchthavens in Lapland: Enontekiö (ENF), Ivalo (IVL), Kemi-Tornio (KEM), Kittilä (KTT), Kuusamo (KAO) en Rovaniemi (RVN)

5Download hier de volledige lijst met klimaatneutrale luchthavens:
De volledige lijst van klimaatneutrale luchthavens.pdf

Het IPCC (Intergovernmental Panel on Climate Change) heeft geschat dat de totale CO2-emissies van de luchtvaart verantwoordelijk zijn voor 2% van de wereldwijde impact van emissies op klimaatverandering. Van dat cijfer zijn de eigen activiteiten van luchthavens slechts goed voor maximaal 5%.

Airport Carbon Accreditation is de enige wereldwijde standaard voor koolstofbeheer op luchthavens. Het doel is om luchthavens te stimuleren en in staat te stellen hun uitstoot te verminderen. Binnen dit kader kunnen luchthavens geaccrediteerd worden op vier steeds ambitieuzere accreditatieniveaus: Mapping, Reduction, Optimization en Neutrality. 

Het wordt onafhankelijk beheerd, institutioneel goedgekeurd en heeft al lof gekregen van de Internationale Burgerluchtvaartorganisatie (ICAO), het Raamverdrag van de Verenigde Naties inzake klimaatverandering (UNFCCC) en de Europese Commissie (EC).

Oorspronkelijk ontwikkeld en gelanceerd door ACI EUROPE in juni 2009, werd Airport Carbon Accreditation in november 2011 uitgebreid naar luchthavens in Azië-Pacific (in samenwerking met ACI Asia-Pacific) en in juni 2013 naar Afrikaanse luchthavens (in samenwerking met ACI Africa) , Noord-Amerikaanse luchthavens in september 2014 (in samenwerking met ACI-NA) en luchthavens in Latijns-Amerika en het Caribisch gebied in december 2014 (in samenwerking met ACI-LAC).

Om erachter te komen welke luchthavens gecertificeerd zijn en hun certificeringsniveau, klik hier.

ACI EUROPE is de Europese regio van Airports Council International (ACI), de enige wereldwijde beroepsvereniging van luchthavenexploitanten. ACI EUROPE vertegenwoordigt meer dan 500 luchthavens in 45 Europese landen. Onze leden faciliteren meer dan 90% van het commerciële luchtverkeer in Europa: 2.3 miljard passagiers, 21.2 miljoen ton vracht en 25.7 miljoen vliegtuigbewegingen in 2018. Als reactie op de klimaatnoodsituatie hebben onze leden zich in juni 2019 ertoe verbonden om voor operaties onder hun controle tegen 2050, zonder compensatie.

Deel dit artikel:

EU Reporter publiceert artikelen uit verschillende externe bronnen die een breed scala aan standpunten uitdrukken. De standpunten die in deze artikelen worden ingenomen, zijn niet noodzakelijk die van EU Reporter.

Trending