Verbind je met ons

Brexit

Belangrijke stadsfiguren steunen protest waarin wordt opgeroepen tot deal om Cowley te redden

DELEN:

gepubliceerd

on

We gebruiken uw aanmelding om inhoud aan te bieden op manieren waarmee u heeft ingestemd en om ons begrip van u te verbeteren. U kunt zich op elk moment afmelden.

Sleutelfiguren in de gemeenschap, de academische wereld, de lokale overheid, de arbeidsmarkt en het bedrijfsleven van Oxford verwelkomen de nieuwe campagne van UNITE voor een Brexit-deal. Verschillende grote autofabrikanten hebben dringend gewaarschuwd voor de gevolgen voor de Britse industrie van een uitkomst zonder deal. Hun opmerkingen waren ter ondersteuning van een gepland evenement in Cowley waar lokale pro-Europese activisten op 7 en 8 oktober bijeenkwamen om nee te zeggen tegen no deal, eis een goede Brexit-deal voor de Britse auto-industrie, praat met UNITE-leden bij de grootste industriële werkgever van Oxford, de BMW Mini-fabriek, schrijft Colin Gordon.
Will Hutton is een van de leidende economische commentatoren in het land en een voormalige Principal van Hertford College, Oxford en hoofdredacteur van Thij waarnemer. Hij zei: "Het is niet alleen een kwestie van het vermijden van een no deal-brexit - het gaat erom een ​​deal te sluiten waardoor BMW en zijn toeleveringsketen kunnen functioneren zoals ze nu doen. Zoals de zaken er nu voorstaan, zijn we daar ver van verwijderd, en de UNITE-werknemers van de Cowley-fabriek hebben alle steun nodig in hun strijd voor hun baan en hun toekomst. Dit is niet wat Leave beloofde in juni 2106, toen ze wat er met Cowley zou kunnen gebeuren als Project Fear afwezen. Ze moeten hun beloften nakomen. " 
Richard Corbett, voormalig lid van het Europees Parlement en leider van de Labour Party in het Europees Parlement, zei: "Ons werd verteld dat de Brexit gemakkelijk zou zijn, de economie zou helpen en onze toeleveringsketens of export met de EU niet zou verstoren. Johnson zei dat hij een 'oven klaar'-deal had. Het blijkt halfbakken te zijn, waardoor banen en levensonderhoud en het bestaan ​​van de Britse productie in gevaar komen. We hebben dringend een deal nodig die onze onbelemmerde toegang tot de Europese markt behoudt en de bureaucratie minimaliseert die zal ontstaan ​​bij het verlaten van de Europese douane-unie. En we hebben het snel nodig! "
Julie Ward, voormalig Labour-Europarlementariër en vooraanstaand activist in Another Europe is Possible zei: "De Mini in zijn verleden, heden en toekomstige incarnatie is een symbool van het beste Britse ontwerp en innovatie. Het is ondenkbaar dat de conservatieve regering het risico zou lopen dat we de basis voor haar lopende productie verliezen. Brexit in welke vorm dan ook is schadelijk, maar een no-deal zal verwoestend zijn voor gemeenschappen zoals die rond de BMW Cowley-fabrieken. Het is tijd dat de regering banen en gemeenschappen boven ideologische standpunten stelt en toegeeft dat we een goede deal met de EU nodig hebben, een die onze hardwerkende gemeenschappen ten goede komt. "
John Howarth, voormalig Labour-Europarlementariër voor Zuidoost-Engeland met zijn kantoor in Cowley, zei: “Het succes van BMW Mini bij Cowley is gebaseerd op Europees partnerschap en een effectieve grensoverschrijdende toeleveringsketen. Het is afschuwelijk dat een conservatieve regering bereid is de Britse productie van een iconisch Brits merk op te offeren op de rots van een ideologisch gemotiveerde 'no deal'-brexit waarin gemeenschappen zoals degenen die afhankelijk zijn van Cowley zullen lijden. Het lijdt geen twijfel dat er een deal kan worden gesloten als Johnson en Gove bereid zijn serieus te onderhandelen.
Dr. Peter Burke, voorzitter van Oxford voor Europa, zei: "We hebben altijd geweten dat het verlaten van de Europese Unie moeilijk, complex en pijnlijk zou zijn. Zelfs de experts, en zeker niet de overheid, beseften niet hoe pijnlijk het zou zijn tegen de achtergrond van de pandemie. De regering blijft op de tribune staan ​​en lege eisen stellen waarvan ze in haar hart weet dat de EU er niet mee zal instemmen. Het is gewoon kip spelen met het leven en het levensonderhoud van mensen in de Britse productiesector, inclusief BMW. Er moet een deal komen die niet alleen de export beschermt, maar ook de toeleveringsketens. Anders zullen bedrijven zoals BMW verhuizen naar waar het merendeel van hun productie wordt verkocht, namelijk binnen de interne markt van de EU. We moeten er alles aan doen om dat te voorkomen.
Sue Wilson, voorzitter van de campagnegroep Bremain in Spanje, die deelnam aan de rally, zei: "Ik ben opgegroeid in Cowley en mijn vader heeft bijna 40 jaar in de autofabriek gewerkt. Het maakt evenzeer deel uit van mijn erfgoed als dat van Oxford en het wordt ernstig bedreigd. Er werd ons de gemakkelijkste deal in de geschiedenis en wrijvingsloze handel beloofd. In plaats daarvan bevinden we ons op een gevaarlijk pad naar economische schade, en het zou allemaal kunnen worden vermeden. Vergis je niet - geen deal zou de auto-industrie en de economie van Oxford en het VK jarenlang schaden. Het moet worden gestopt . Geen enkele deal zou niet alleen een enorme mislukking van de regering zijn, het zou hun keuze zijn. "
Voormalig gemeenteraadslid van Oxford, Bob Price, zei: "Autobedrijven in heel Europa moeten de komende vijf jaar £ 100 miljard verliezen als de regering deze maand geen handelsovereenkomst met de EU bereikt. Tarieven, wettelijke controles en andere handelsbelemmeringen zullen nauw verbonden toeleveringsketens verstoren en verlammende kosten met zich meebrengen, die waarschijnlijk zullen leiden tot sluitingen en banenverlies in de 100 productielocaties in het VK. De impact op de economie van Oxford zou verwoestend zijn."

UNITE the union, zei op 2 oktober, de lancering van haar 'Get a Deal'-campagne: "Hoewel we geen lid meer zijn van de EU, blijft het onze grootste handelspartner en het toekomstige succes van veel van onze industrieën hangt af van het goed vinden van onze nieuwe relatie ... We hebben een deal nodig waardoor fabrieken de componenten kunnen blijven ontvangen die ze nodig hebben om de producten te maken die onze leden produceren ... Neem een ​​industrie, automotive. Om succesvol te kunnen functioneren, is het afhankelijk van 1100 vrachtwagens die elke dag onderdelen uit Europa leveren. Nu worden vrachtwagenchauffeurs die die onderdelen en andere goederen van en naar Europa vervoeren, geconfronteerd met het vooruitzicht van grenschaos, vertragingen en zelfs boetes ... Onze grote zorg is nu dat we, met nog maar een paar weken tot we vertrekken, geen deal tegen fatsoenlijke voorwaarden zal krijgen. Daarom dringen we er bij onze leden en hun families op aan om druk uit te oefenen op degenen die de deal kunnen waarmaken die nodig is. De Covid-19-crisis heeft onze gezondheid in gevaar gebracht en onze economie ernstig geschaad. Het risico bestaat dat ons land de ergste recessie in 300 jaar kan meemaken. Een slechte Brexit-deal of geen Brexit-deal zal de zaken erger maken voor werkende mensen. Onze boodschap aan de regering en aan parlementsleden is dus duidelijk: Krijg een deal."
Van Sunderland tot Oxford worden lokale acties voortgezet bij autofabrieken in het hele land om dringend de aandacht te vestigen op de No-Deal-dreiging voor 800,00 banen.
Spreken voor een vol publiek in het stadhuis van Oxford in de nacht van Brexit, 31st Januari 2020 zei de voormalige burgemeester en raadsleider Bob Price: "De autofabriek in Cowley is al meer dan een eeuw een fundament van de economie van Oxford. De Mini is een wereldwijd icoon: bijna 80% van de 200,000 auto's die elk jaar bij Cowley van de band rollen, wordt geëxporteerd. Ze leveren een belangrijke bijdrage aan de betalingsbalans. 4,000 goedbetaalde banen zijn rechtstreeks afhankelijk van de fabriek, samen met nog eens 1,500 banen bij de motoren- en onderdelenfabrieken in Birmingham en Swindon, om nog maar te zwijgen van de vele duizenden banen in de bredere toeleveringsketen. Dit alles loopt gevaar na vandaag.
"BMW opereert in heel Europa met een geïntegreerde toelevering van Slowakije naar Nederland en de componenten in een Mini die in Cowley is geassembleerd en andere BMW-modellen die elders worden geassembleerd, kunnen tijdens het productieproces 3 of 4 keer de Britse grens overschrijden. Wrijvingsloze handel in de douane-unie en de interne markt is absoluut noodzakelijk. Als de handelsovereenkomst waarover dit jaar zal worden onderhandeld de grenscontroles niet elimineert en het VK niet verplicht om zich aan te passen aan de milieu-, arbeids- en veiligheidsnormen. Miljoenen zullen bij Cowley aan de productiekosten worden toegevoegd en de fabriek zal snel niet levensvatbaar worden.
"BMW wil in Oxford blijven, fabriek Oxford is het hart van Mini. Maar het verlies van de interne markt en douane-unie maakt het waarschijnlijker dat toekomstige investeringen door de buitenlandse autofabrikanten die de Britse markt domineren, in de EU27 zullen plaatsvinden. Het VK De relatief kleine Britse markt voor Minis zou vanuit het vasteland van Europa kunnen worden bevoorraad. We moeten dringend alarm slaan in onze gemeenschap. Brexit brengt de hele toekomst van de auto-industrie in Oxford ernstig in gevaar. "

Brexit

Brexit-impact 'wordt erger' doordat supermarktwinkel meer gaat kosten en sommige EU-producten uit de schappen verdwijnen

gepubliceerd

on

De volledige impact van Brexit op zowel bedrijven als consumenten zal pas volgend jaar worden gevoeld, aangezien de tekorten zullen toenemen in sectoren variërend van voedsel tot bouwmaterialen, heeft een vooraanstaande douanedeskundige beweerd, schrijft David Peterselie.

Simon Sutcliffe, een partner bij belasting- en adviesbureau Blick Rothenberg, is van mening dat vertragingen door de regering bij de uitvoering van de douanewetten na de Brexit de impact van het vertrek van het VK uit de Europese Unie hebben "verzacht" en dat "het nog erger zal worden" wanneer ze eindelijk ingevoerd vanaf januari 2022.

Ondanks het vertrek uit de EU op 1 januari 2020 heeft de regering veel van de douanewetten die vorig jaar in werking zouden treden.

advertentie

De eis van pre-notificatie van aankomst in het VK van import van agrofood wordt ingevoerd op 1 januari 2022 in plaats van de reeds uitgestelde datum van 1 oktober van dit jaar.

De nieuwe eisen voor Export Gezondheidscertificaten worden nu nog later ingevoerd, namelijk op 1 juli volgend jaar.

Controles om dieren en planten te beschermen tegen ziekten, plagen of verontreinigingen worden ook uitgesteld tot 1 juli 2022, evenals de vereiste voor veiligheids- en beveiligingsverklaringen bij invoer.

advertentie

Wanneer deze wetten, die ook het douaneaangiftesysteem omvatten, van kracht worden, gelooft de heer Sutcliffe dat de voedsel- en grondstoffentekorten die al tot op zekere hoogte al bestaan ​​- vooral in Noord-Ierland - op het vasteland zullen verergeren met sommige producten verdwijnen in de nabije toekomst uit de supermarktschappen.

Sutcliffe, die als een van de eersten het tekort aan vrachtwagenchauffeurs voorspelde,nd grensproblemen in Noord-Ierland, zei: "Zodra deze extra verlengingen eindigen, zullen we in een hele wereld van pijn zitten totdat importeurs er grip op krijgen, net zoals de exporteurs van het VK naar de EU dat al hebben gedaan.

“De kosten van de betrokken bureaucratie zullen ertoe leiden dat veel retailers sommige producten uit de EU eenvoudigweg niet meer op voorraad zullen hebben.

Als je weet dat je fruitbezorging 10 dagen vastzit in een Britse haven, wachtend om te worden gecontroleerd, dan ga je niet de moeite nemen om het te importeren, want het gaat af voordat het de winkel bereikt.

"We kijken naar allerlei soorten producten die uit supermarkten verdwijnen, van salami tot kazen, omdat ze gewoon te duur zullen zijn om te verzenden. Hoewel een paar delicatessenwinkels deze producten op voorraad hebben, zullen ze duurder worden en moeilijker te verkrijgen zijn. vind."

Hij voegde eraan toe dat de supermarktwinkel ook te maken zal krijgen met sterke prijsstijgingen, aangezien de importkosten van zelfs basisproducten zoals vers vlees, melk, eieren en groenten retailers meer zullen kosten.

"De retailers zullen niet veel andere keuze hebben dan in ieder geval een deel van de hogere kosten door te berekenen aan de consument", aldus Sutcliffe. “Consumenten zullen met andere woorden minder keuze hebben en meer moeten betalen voor hun wekelijkse boodschappen.”

Een woordvoerder van nr. 10 zei: “We willen dat bedrijven zich concentreren op hun herstel van de pandemie in plaats van te moeten omgaan met nieuwe vereisten aan de grens, en daarom hebben we een pragmatisch nieuw tijdschema opgesteld voor de invoering van volledige grenscontroles.

"Bedrijven hebben nu meer tijd om zich voor te bereiden op deze controles, die in de loop van 2022 geleidelijk zullen worden ingevoerd."

Verder lezen

Brexit

Europese ministers zeggen vertrouwen in VK op een laag pitje

gepubliceerd

on

Vicevoorzitter van de Commissie Maroš Šefčovič, die de ministers op de hoogte houdt van de laatste ontwikkelingen, zei dat het vertrouwen moet worden hersteld en dat hij hoopt voor het einde van het jaar oplossingen te vinden met het VK. 

De Europese ministers die bijeenkwamen voor de Raad Algemene Zaken (21 september) werden op de hoogte gehouden van de stand van zaken in de betrekkingen tussen de EU en het VK, met name wat betreft de uitvoering van het protocol betreffende Ierland/Noord-Ierland.

Šefčovič bracht de ministers op de hoogte van de laatste ontwikkelingen, waaronder zijn recente bezoek aan Ierland en Noord-Ierland, en de ministers herhaalden hun steun voor de aanpak van de Europese Commissie: “De EU zal met het VK blijven samenwerken om oplossingen te vinden in het kader van het protocol. We zullen ons uiterste best doen om de burgers en bedrijven in Noord-Ierland weer voorspelbaar en stabiel te maken en ervoor te zorgen dat ze de kansen die het protocol biedt, inclusief toegang tot de interne markt, optimaal kunnen benutten.”

advertentie

De vice-president zei dat veel ministers in het debat tijdens de Raadsvergadering hadden gesproken met bezorgdheid over de vraag of het VK een betrouwbare partner was. De Franse minister van Europa, Clement Beaune, zei op weg naar de vergadering dat de Brexit en het recente geschil met Frankrijk over de AUKUS-onderzeeërovereenkomst niet door elkaar mogen worden gehaald. Hij zei echter dat er een vertrouwenskwestie was en zei dat het VK een nauwe bondgenoot was, maar dat de Brexit-overeenkomst niet volledig werd gerespecteerd en dat vertrouwen nodig was om verder te kunnen. 

Šefčovič streeft ernaar alle openstaande problemen met het VK voor het einde van het jaar op te lossen. Over het dreigement van het VK om gebruik te maken van artikel 16 van het protocol, dat het VK in staat stelt specifieke vrijwaringsmaatregelen te nemen als het protocol leidt tot ernstige economische, sociale of milieuproblemen die kunnen aanhouden of tot verlegging van de handel, zei Šefčovič dat de EU zou moeten reageren en dat de ministers de Commissie hadden gevraagd zich op elke eventualiteit voor te bereiden. Toch hoopt Šefčovič dat dit kan worden voorkomen.

Noord-Ierland heeft al te maken met handelsverlegging, zowel bij de import als bij de export. Dit is grotendeels te wijten aan de zeer dunne handelsovereenkomst die het VK heeft gekozen om na te streven met de EU, ondanks dat het minder schadelijke opties wordt aangeboden. Eventuele vrijwaringsmaatregelen moeten qua omvang en duur worden beperkt. Er is ook een ingewikkelde procedure voor het bespreken van vrijwaringsmaatregelen zoals beschreven in bijlage zeven van het protocol, wat inhoudt dat de Gemengde Commissie hiervan op de hoogte wordt gesteld en een maand moet worden gewacht om eventuele waarborgen toe te passen, tenzij er sprake is van buitengewone omstandigheden (waarvan het VK ongetwijfeld zal beweren dat die er zijn) . De maatregelen worden vervolgens driemaandelijks geëvalueerd, mocht het onverhoopt toch gegrond blijken te zijn.

advertentie

Verder lezen

Brexit

Groot-Brittannië stelt implementatie van handelscontroles na Brexit uit

gepubliceerd

on

Groot-Brittannië zei dinsdag (14 september) dat het de implementatie van sommige post-Brexit-importcontroles uitstelde, de tweede keer dat ze zijn teruggedrongen, daarbij verwijzend naar de druk op bedrijven door de pandemie en de wereldwijde druk op de toeleveringsketen.

Groot-Brittannië verliet eind vorig jaar de interne markt van de Europese Unie, maar in tegenstelling tot Brussel, dat onmiddellijk grenscontroles invoerde, heeft het de invoering van invoercontroles op goederen zoals voedsel gespreid om bedrijven de tijd te geven zich aan te passen.

Nadat de invoering van controles vanaf 1 april al met zes maanden was uitgesteld, heeft de regering de noodzaak van volledige douaneaangiften en controles nu teruggeschoven naar 1 januari 2022. Veiligheidsverklaringen zijn vanaf 1 juli volgend jaar vereist.

advertentie

"We willen dat bedrijven zich concentreren op hun herstel van de pandemie in plaats van te moeten omgaan met nieuwe vereisten aan de grens, daarom hebben we een pragmatisch nieuw tijdschema opgesteld voor de invoering van volledige grenscontroles", zei Brexit-minister David Frost.

"Bedrijven hebben nu meer tijd om zich voor te bereiden op deze controles, die in de loop van 2022 geleidelijk zullen worden ingevoerd."

Bronnen in de sector logistiek en douane hebben ook gezegd dat de infrastructuur van de overheid niet klaar was om volledige controles op te leggen.

advertentie

Verder lezen
advertentie
advertentie
advertentie

Trending